גישור

 
גישור בין זוגות
 
במשרד של אהרון חוקר פרטי ומגשר אנו פועלים כדי לגשר וליישב סכסוכים ברגישות ובעדינות. אנו דוגלים בדיאלוג דו-צדדי לפתרון מוצלח של כל סכסוך. הליך הגישור נעשה באמצעות מתווכים מוסמכים בחדר פרטי ודיסקרטי.

מה היתרון של גישור על ידי חוקר פרטי?

אנו מאמינים שלהליך הגישור שמתבצע על ידי חוקר פרטי יש יתרון חשוב, כי חוקר פרטי יודע לפעול בתנאי לחץ אדירים במקצועיות רבה. כמי שמכירים היטב את ההשפעות וההשלכות של סכסוך ממושך עבור שני הצדדים, אנו פועלים בנחישות כדי לעזור להם להשיג את הפתרון הטוב ביותר עבורם ולשביעות רצונם המלאה.
 
הניסיון שלנו מלמד כי פנייה לבית המשפט עלולה להיכשל במציאת פתרון שעליו מסכימים שני הצדדים, והמשפט עלול להיגרר לאורך שנים רבות כדי להכריע סופית. גישור הוא תהליך יחסית קצר, שיכול לחסוך המון כסף, ואף להניב תוצאות מוצלחות יותר עבור כל אחד מבעלי המחלוקת.

במשרדנו ניתנים שירותי גישור

אהרון הוא בעל משרד גישור משפחתי חמים ונעים, ובעל ניסיון של שנים רבות בפתרון משברים בין בני זוג. לאחר תהליכי גישור מוצלחים במשרדנו, זוגות רבים מדווחים כי הצליחו לעבור את התקופה הקשה של הפרידה בזמן קצר יחסית לעומת זוגות שהתגרשו בבית המשפט, ונותרו עם פצעים פתוחים וחוויות טראומטיות.

לגישור בין בני זוג יש יתרון משמעותי: כל צד רשאי להפסיק את הגישור בכל עת שהוא יחליט, ולפנות לבית המשפט במידה והגישור הגיע למבוי סתום. עם זאת, צריך לזכור כי ההסכם הוא משותף ונערך כך ששני הצדדים מסכימים עליו, והוא מאפשר תקשורת רציפה בין ההורים בכל מה שנוגע לגידול ילדים. בכך הוא מעודד מערכת יחסים בריאה גם בתום הפרידה והליך הגירושין.

מניסיוננו, כבלשים וכחוקרים פרטיים, אנו מודעים לחשיבות של הסכם גירושין שמקובל על שני הצדדים. עם אחד הצדדים מרגיש מקופח, ההשלכות עלולות להיות הרסניות, כלפי כל בני המשפחה. הסכם שנערך במסגרת של גישור מאפשר לכל אחד מהצדדים לומר את דבריו ולשלוט בעתידו, עד להשלמת הליך הגישור.
לקבלת ייעוץ מקצועי בנושאי גישור ולתיאום פגישה, התקשרו עוד היום למשרדנו: 052-7132863.

Медиатор

Наше агентство предоставляет услуги профессионального медиатора (мегашера).
Давайте же разберемся кто такой медиатор.
Медиатор- это профессиональный посредник, выступающий третьей стороной при разрешении спора и помогающий оппонентам достигнуть соглашения.
Сам процесс медиации направлен на поиск компромисса между сторонами и всестороннее урегулирование возникшего конфликта.
Медиатор обязан соблюдать принцип беспристрастности, который означает, что он ни прямо, ни косвенно не представляет интересы ни одной из сторон.
Помимо специальных знаний, медиатор должен быть психологом, социологом, психоаналитиком, специалистом в области конфликтологии. Одним словом, медиатор — это волшебник.
Результативность процедуры медиации тем выше, чем быстрее негативные эмоции стороны переведут в тон сотрудничества и взаимного уважения.